ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Камерно-інструментальний квартет «ДЖЕРЕЛО» 1562766706

Камерно-інструментальний квартет «ДЖЕРЕЛО»

Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

Колектив, яким керує народна артистка України Євгенія Черказова, створений у 1992 році з числа найталановитіших студентів і аспірантів Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського – виконавців-віртуозів на народних інструментах.

Ансамбль працює у складі:
народна артистка України Євгенія Черказова (акордеон)
заслужений артист України Віталій Відмідський (домра)
заслужений артист України Володимир Левицький (домра)
заслужений артист України Олександр Олексієнко (кобза-бас)
Маючи такий склад інструментів, квартет поповнює свій репертуар як класичними творами, так і народною та сучасною оригінальною музикою, поєднує різні стилі – від класики до творів сучасних композиторів.

Колектив веде активну концертну діяльність, представляючи нові програми слухачам України, Італії, Німеччини, Греції, Грузії, Франції та інших країн. Квартет неодноразово брав участь у міжнародних фестивалях. У 1997 році отримав звання дипломанта Міжнародного конкурсу “Фогтландські дні музики” (м. Клінгенталь, Німеччина) в категорії камерних ансамблів.

Окрім сольних виступів, квартет також акомпанує багатьом провідним солістам України, таким чином постійно збагачуючи свій репертуар та створюючи нові концертні програми. Ансамбль плідно співпрацює з Валерієм Буймістером, Іриною Семененко, Ігорем Борком, Ганною Нужею, Ларисою Дедюх, а також із талановитими молодими виконавцями.

Ансамбль має численні записи у фонді Українського радіо, декілька компакт-дисків.