ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Бетховен-250 1825460486

Бетховен-250

Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

«Та-та-та-тааааам!!!»

Звичайно, ми не могли залишитись осторонь, коли весь світ ґрунтовно готувався до BTHVN-2020. 19 листопада Симфонічний оркестр філармонії запрошує на концерт до 250-річного ювілею великого, монументального, скандального, останнього із «титанів віденської класики» – Бетховена.
В програмі – супер-хіти:

Третя симфонія, написана молодим, повним творчих сил і задумів композитором, улюбленцем аристократичних салонів, першим віртуозом Відня, ім’я якого на афіші гарантувало повну залу при будь-якій вартості квитків, у той час, коли він дізнався про жахливий вирок: його чекає неминуча глухота.
«Вона є якимось дивом навіть серед творів Бетховена. Ця симфонія являє собою один із великих днів музики. Вона відкриває собою еру» – пише Р. Роллан.
Другий відділ програми присвячено найвідомішому твору, написаному у жанрі потрійного концерту – Концерт для фортепіано, скрипки та віолончелі з оркестром C-dur. Для його виконання запрошені знані й улюблені вінничанами солісти: артисти Національного ансамблю солістів «Київська камерата» Кирило Бондар (скрипка) та Золтан Алмаші (віолончель) та артистка оркестру Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва, учасниця проекту «Musica. Pasion. Tango» Лідія Ночовська (фортепіано).
Художній керівник та диригент – заслужений діяч мистецтв України Георгій Курков.

Програма:
Симфонія №3 Es-dur, ор. 55 «Героїчна»
Концерт для фортепіано, скрипки та віолончелі з оркестром C-dur, op. 56