ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Invitation to Jazz’ 1700949758

Invitation to Jazz’

Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

04 грудня проект ‘INVITATION TO JAZZ’ пропонують зірки української джазової сцени: Ольга Войченко (вокал), Павло Шепета (фортепіано) та один із батьків-засновників Vinnytsia Jazz Fest Максим Гладецький (контрабас).В програмі: улюблені джазові стандарти, авторські композиції Павла Шепети та аранжування українських народних пісень.

Ольга Войченко – відома джазова виконавиця, доцент кафедри музичного мистецтва КНУКіМ, володар Гран-Прі джазового конкурсу в Токіо, заслужена артистка України.

Павло Шепета – відомий піаніст, композитор, аранжувальник. Учасник багатьох джазових фестивалів, концертів, проектів в Україні та за кордоном. В 2013 році вийшов альбом "Співаночки мої" у співпраці з Ольгою Войченко і гітаристом Сергієм Капелюшком.

Максим Гладецький – контрабасист, звукорежисер. Брав участь у створенні біля двадцяти програм у концертному циклі «Джаз з Олексієм Коганом». Гастролював у Франції, Польщі, Швейцарії, Колумбії, Австрії, Таїланді, Росії, Німеччині, Еквадорі. У 2007 році Максим Гладецький разом з Юрієм Шепетою створюють аранжування і запис саундтреку до фільму-мюзиклу «Стиляги» В. Тодоровського. З 2010 є звукорежисером, аранжувальником та контрабасистом студії звукозапису «First Recording Company». Здійснив звукозапис для створення саундтреків десяти кінострічок, а також запис та мастеринг музики для двох програм мультимедійного шоу Вінницького фонтану «Рошен»