ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Івасюк - 70 1562765717

Івасюк - 70

Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

Цієї весни свій 70-річний ювілей міг би відзначати один із основоположників української естрадної музики, “співець синіх гір” — Володимир Івасюк — автор пісні, яку називають одним із кращих творінь українців у світі — “Червона рута”. Ми приєднуємось до всеукраїнського марафону усеможливих мистецьких заходів, що триватимуть протягом року, і презентуємо проект “Івасюк-70”. 21 березня на сцені філармонії у виконанні солістів Наталії Бурмістрової, Олександра Онофрійчука у супроводі Квартету “Експромт” (музичний керівник — Олег Прокопчук) та біг-бенду (диригент — Василь Журбенко) прозвучать найпопулярніші та рідковиконувані пісні Івасюка, постануть фрагменти інтерв'ю з молодим композитором та рідкісні архівні фото, розкриватимуться живі картини його творчого шляху та співпраці з відомими діячами української музичної культури — Левком Дутковським, Назарієм Яремчуком та Василем Зінкевичем, Софією Ротару.

"Митець починається з тієї пісні, яку забирають у нього, як свою, вдячні люди, і вже не повертають", — зазначив якось Володимир і наче висвітлив власну творчу долю.

Він був професійним медиком та скрипалем, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував власні пісні. Трагічно загинув, проживши лише 30 років. Але саме завдяки цій неординарній особистості “пісня буде поміж нас” завжди.