ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
XVII Міжнародний фестиваль ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк 1587430293

XVII Міжнародний фестиваль ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк

Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

Фестивальні концерти, що входять в МУЛЬТИКВИТОК:

ПОНЕДІЛОК, 13 травня 18:30, зала філармонії

ТАНЕЦЬ ЗОРБИ

На головній сцені фестиваль відкриває Симфонічний оркестр Вінницької філармонії (художній керівник — заслужений діяч мистецтв України Георгій Курков, головний диригент — Василь Журбенко). За диригентським пультом уже знайомий вінничанам диригент Дмітріус Злотнікас (Литва).

Вперше фестивальну географію поповнив виконавець із Греції. Концертний піаніст, відомий як “посланець музики з Греції”, художній керівник Міжнародного музичного фестивалю "Евмелія" (Греція), Діно Мастроянніс є
одним із найзатребуваніших на міжнародній сцені солістів та ансамблістів сучасності.
Крім співпраці зі всесвітньо відомими колективами та виконавцями, виступів на престижних концертних майданчиках, участі в унікальних проектах карєра Мастроянніса цікава особистим знайомством і дружбою з живим легендарним
грецьким композитором Мікісом Теодоракісом. Його “Сиртакі” з музики до кінострічки “Грек Зобра” здобув шалену популярність та перетворився на один із символів Греції. У програмі вечора: Д. Шостакович — Концерт для фортепіано з оркестром №2 та М. Теодоракіс — Сінфонієтта для флейти, фортепіано та струнних.

ВІВТОРОК, 14 травня 18:30, зала філармонії

НАДІЯ І ПІКОВІ ДАМИ ЧАЙКОВСЬКОГО

В основі цього проекту — колекція фотопортретів Наді Віллемс, голландської фотохудожниці, яка отримала своє імя невипадково — її прапрапрапрабабуся була ніхто інша як Надія фон Мекк, легендарна
покровителька і друг П.І. Чайковського. У цьому перфомансі музиканти продовжують портретну лінію, розкриваючи
образи реальних і вигаданих героїнь музики композитора. Одночасно перед слухачами проходить все життя Чайковського, читаються уривки з його листів і щоденників, звучать улюблені романси, арії з опер та інструментальна музика. У проекті беруть участь музиканти з Нідерландів: співачка Вікторія Панкратова, кларнетист Харрі-Імре Дяйкстра і піаністка Ірина Парфьонова.

СЕРЕДА, 15 травня 18:30, зала філармонії

PROMENADE & LOST TANGO

“Прогулянка і загублене танго” — інтригуюча назва вечора, у якому поєдналися романтика і пристрасть, класика та авангард, фантазії та реальність.
Автори програми та солісти — львівське тріо у складі відомого скрипаля- віртуоза, заслуженого артиста України Назарія Пилатюка, піаніста й педагога, доцента Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка Петра
Довганя та гітариста й композитора Антона Сопіги. Господарі вечора — Академічний камерний оркестр “Арката” Вінницької філармонії (художній керівник та диригент — заслужений діяч мистецтв України Георгій Курков). Диригуватиме улюбленець вінницької публіки — маестро Раміро Аріста (Аргентина), відомий своїм артистизмом та запальним іміджем. У програмі прозвучать твори Т.А. Віталі, Ф. Крейслера, М. Скорика, А. Пʼяццолли, О. Виницького, Х. А. Сімарро, Х. Родріго, А. Сопіги.
Вибуховий коктейль жанрів, почуттів та вражень іще раз засвідчує, що справжнім майстрам-віртуозам підвладна й академічна музика, і фольк, і джаз.

ЧЕТВЕР, 16 травня 18:30, зала філармонії

ACAPELLISSIMO

Експерти в жанрі а капела, провідний вокальний бренд України — Секстет ManSound — презентують вінничанам нову програму.
За свою історію ManSound взяли участь у більш ніж 70 фестивалях світу, від Аляски до Камчатки, від Гонконгу до Норильська. Колектив є засновником єдиного акапельного фестивалю на всій території колишнього СРСР – VOCAL
ZONE, серед гостей якого – музиканти з усіх континентів світу. Голоси учасників ансамблю ми чуємо в мультиплікаційних фільмах і рекламних роликах передових світових компаній.
Найсвіжіший на сьогодні альбом — «Acapellissimo» — в черговий раз довів, що ManSound є одним із найяскравіших вокальних гуртів сучасності.

УВАГА!!! Мультиквитки будуть в продажі лише до 28-го квітня!

Связанные события

13 Пн мая ’ 2019
Винница

Винницкая областная филармония

18:30
Продано
14 Вт мая ’ 2019
Винница

Винницкая областная филармония

18:30
Продано
15 Ср мая ’ 2019
Винница

Винницкая областная филармония

18:30
Продано
16 Чт мая ’ 2019
Винница

Винницкая областная филармония

18:30
Продано
17 Пт мая ’ 2019
Винница

Академический музыкально-драматический театр им. Н. Садовского

18:30
Продано