ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
НАМ — 25! 1443446496
Продано
Показать еще Показать меньше

31 травня 1993 року в залі ТРК «ВІНТЕРА» відбувся перший концерт новоствореного камерного оркестру «Арката» Вінницької обласної філармонії.

25 років — перший серйозний ювілей. Більше 2000 концертів в Україні та за кордоном, понад 700 творів діючого репертуару, участь в міжнародних фестивалях та культурних делегаціях, два компакт-диска, започатковані з ініціативи оркестру фестивалі, співпраця з відомими виконавцями і диригентами, присвоєння звання «академічного» — сьогодні оркестр є флагманом класичного музичного мистецтва на Вінниччині і обов'язковим учасником усіх культурно-мистецьких заходів.

«Арката» запрошує усіх на святкування свого 25-го дня народження. У програмі традиційного закриття концертного сезону філармонії беруть участь солісти оркестру Олена Шевченко (скрипка), Ємілія Писаренко-Івлєва (скрипка), Костянтин Алексич (ударні), народна артистка України Ірина Швець (сопрано), Наталія Лановенко (сопрано), Володимир Полторацький (тенор), Йосип Машталяр (баритон).

На завершення вечора серед власників абонементів відбудеться розіграш цінного подарунку від партнера проекту «Вечори з “Аркатою”», друга і мецената оркестру Валентина Мальованого і його ювелірної фабрики «Мальва».

Музичні сюрпризи, вітання, подарунки, маса вражень і найяскравіші емоції, концертна зала Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича.